free-shipping-icon
משלוחים חינם בקנייה מעל 299 ש"ח 10% הנחה על היתרה בסל הקניות לנרשמים חדשים בהקלדת קופון
free-shipping-icon

אודות

ערד טקסטיל - מגבות ערד

במשך למעלה מ-40 שנים, ערד טקסטיל הינה הספקית הגדולה בישראל למוצרי טקסטיל: מגבות, מצעים, חלוקים ושלל מוצרים נוספים, באיכות לא מתפשרת.

המסע שלנו התחיל בשנת 1976 בארצות הברית, כאשר גרי היימן, יהודי-אמריקאי ציוני, דור שלישי למשפחת יצרני טקסטיל מהמובילות בארה”ב, שם לו למטרה להרחיב את פעילותה של הקבוצה העולמית Standard Textile גם בישראל.

ערד טקסטיל דוגלת בשרות ללא פשרות כמקובל בחברת האם העולמית תוך הקפדה על זמינות מוצרים רציפה תודות למרכז הפצה לוגיסטי רחב היקף שבבעלותה בעיר ערד.

לאחרונה, הרחיבה החברה את פעילותה גם בתחום הטקסטיל הדקורטיבי תוך שימוש במגוון פתרונות חדשניים לעיצוב ושדרוג בתי המלון.

 

תהליכי הייצור במפעלי ערד טקסטיל הם מהמתקדמים בעולם והקבוצה ממשיכה להשקיע בפיתוחים טכנולוגים פורצי דרך עם למעלה מ-80 פטנטים רשומים. זאת בכדי להעניק ולהוסיף לכם כמה שיותר נוחות, שלווה ופינוק, ברגעים הקטנים והגדולים של החיים עם חדשנות בלתי פוסקת וחשיבה על צרכיו של הקהל הישראלי.

היסטוריה

ישראלית

ערד טקסטיל שואפת כל הזמן להתפתח, להתחדש ולצמוח, כדי לספק את המוצרים הטובים ביותר לכל סוגי הלקוחות. כחלק ממאמצים אלו, החברה משקיעה ללא הרף בפיתוחים טכנולוגיים פורצי דרך ומייעלת באופן קבוע את כל שלבי הייצור. אבל אנחנו מקדימים את המאוחר. כדי להבין באמת את ייחודה של החברה - צריך לחזור אחורה בזמן.

1938

ראשית הדרך

בעקבות אירועי “ליל הבדולח” משפחת היימן, משפחה יהודית מגרמניה, מהגרת לארה”ב, שם הם קובעים את מושבם החדש בעיר סינסנייטי שבאוהיו. עם הגעתם, מקים צ’ארלס היימן, סב המשפחה, מתפרת טקסטיל קטנה בדירתו.

1963

צעדים ראשונים בשוק האמריקאי

המתפרה הקטנה היא כעת חברה בת 60 עובדים בניהולו של אבי המשפחה, פול היימן. פעילות החברה מתרחבת אל מעבר לאוהיו, ואף מתחילה התרחבות גלובלית אל מעבר לארה”ב. מטה החברה נקבע בסינסנייטי.

1973

מלחמת יום הכיפורים

גרי היימן, בנו של פול, שוהה בישראל בזמן שפורצת מלחמת יום הכיפורים ומחליט להתנדב לשנת שירות בצה”ל. בתום שנת השירות, גרי מחליט להישאר בארץ ולהקדיש פועלו להקמת מפעל יצרני למען מדינת ישראל ותושביה. המחשבה על הפרחת השממה ותוצרת כחול לבן מנחה אותו בדרכו ולמקום מושבו של המפעל הוא בוחר את העיר ערד בנגב – בכדי לספק תעסוקה לתושבי הפריפריה. 

1976

תחילת פעילות בישראל

הקמת המפעל “מגבות ערד”, לימים “ערד טקסטיל”, בעיר ערד, בשיתוף פעולה עם דב לאוטמן, מייסד ובעלים של מפעלי הטקסטיל “דלתא”, וראש עיריית ערד דאז, בייגה שוחט.

1992

הקמת מפעל לתפירת בגדי עבודה במגדל העמק

עם גל העלייה ממדינות חבר העמים, מוקם מפעל לתפירת בגדי עבודה במגדל העמק כשהחזון עודנו הקמת מפעלים יצרניים ומתן מענה לצורך סיפוק תעסוקה בפריפריה.

1998

הקמת מפעל לתפירת בגדי עבודה בירדן

לאור הסכם השלום עם ירדן בשנת 1994, מקימה החברה קו ייצור לתפירת בגדי עבודה בירדן – מתוך כוונה לייצר שיתוף פעולה בין המדינות, וחיזוק הקשרים בין שני העמים.

2010

הקמת מפעל לייצור מגבות בירדן

לאור הסכם השלום עם ירדן בשנת 1994, מקימה החברה מפעל לייצור מגבות בירדן – מתוך כוונה לייצר שיתוף פעולה בין המדינות, וחיזוק הקשרים בין שני העמים.

2011

תמיכה בפעילות יצרנית בדרום

לבקשת הנשיא דאז שמעון פרס, נקרא גרי היימן לדגל לתמוך בפעילות יצרנית של “מתפרת העצמאות” במצפה רמון שעמדה לפני פיטורים של עשרות עובדות מהפריפריה. ערד טקסטיל תמכה במפעל זה במשך מספר שנים וממשיכה לסייע לפעילות זו גם כיום.

2014

הפסקת פעילות הייצור בישראל

לאחר מאבק בן שנים לשמר את הפעילות, נסגר קו הייצור של “מגבות ערד” בערד. החברה בוחרת להשאיר את המרכז הלוגיסטי שלה בעיר ערד ממנו היא מפיצה את מוצריה לכלל לקוחותיה בישראל וממשיכה לספק תעסוקה לחלק מתושבי העיר וסביבתה.

2015

משווקת מוצרי הטקסטיל הגדולה בישראל

ערד טקסטיל ממשיכה את פעילותה כספקית טקסטיל מהאיכות הגבוהה ביותר תוך הרחבת פעילותה גם לענף הטקסטיל הדקורטיבי ומתפעלת מרכז לוגיסטי ומתפרה בערד כשחזון החברה של ייצור ותעסוקה בפריפריה בעינו עומד.

2020 ועד היום

פתיחת נקודות מכירה ללקוחות פרטיים

ערד טקסטיל מתחילה למכור את מוצריה ללקוחות פרטיים באתר סחר ובחנויות. לשם כך, נפתחים סניפים של הרשת ברחבי הארץ מצפון ועד דרום.

שירות לקוחות
שירות לקוחות והזמנות טלפוניות
1-800-200-424